شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج

شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج

ما در این مقاله قصد داریم تا با موضوع شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج که یکی از برندهای معتبر در حوزه‌ی لوازم خانگی است،اطلاعاتی را بیان کنیم.امیدواریم که برای شما عزیزان مفید واقع شود.

شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج

آشنایی با برند Whirlpool:

Whirlpool یکی از برندهای مورد احترام در زمینه لوازم خانگی است. انواع لوازم خانگی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق مایکروویو، اجاق گاز، کولر گازی، اجاق گاز و غیره را تولید و تحویل می دهد.
بیش از ۱۰۰ سال است که این شرکت در آمریکا تأسیس شده و در طول سال ها محصولات با کیفیتی تولید می کند و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.
محصولات این برند را تقریباً در هر خانه ای می توان یافت. برخی از خانه ها ممکن است بیش از ۱۰ سال است که از این محصولات استفاده می کنند. البته هر دستگاهی پس از مدتی نیاز به تعمیر یا سرویس رسانی دارد.

خدمات برند ویرپول در کرج:

ویرپول یک شرکت چند ملیتی لوازم خانگی آمریکایی است که بیش از یک قرن است که نماینده محصولات خود در سراسر جهان بوده است. محصولات این برند عمدتاً در زمینه لوازم الکترونیکی خانگی و تجاری می باشد. در سال ۲۰۱۶، از شرکت سوئدی الکترولوکس پیشی گرفت و به بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی جهان تبدیل شد. هفتاد کارخانه و مرکز تحقیق و توسعه و بیش از ۸۰ برند مشهور در زمینه لوازم خانگی از دستاوردهای این برند جهانی هستند.

که در این قسمت به برخی از خدمات ارائه شده توسط شرکت ویرپول در کرج اشاره میکنیم:

  • نصب یخچال فریزر
  • جایگزین فیلتر آب یخچال های ساید بای ساید
  • جایگزینی موتورهای یخچال و فریزر
  • تعمیر یخچال و صفحات الکترونیکی جانبی
  • حذف بوی بد از یخچال و فریزر
  • حذف عامل آبریزی یخچال و ساید بای ساید
  • تعویض لاستیک در اطراف درب یخچال و مانند آن

شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج

اقدامات و شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج:

*یک تیم مشاوره رایگان که ابتدا وقتی مشتری با شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج تماس می گیرد و خرابی یخچال-فریزر whirlpool خود را اعلام می کند، ابتدا به مشتری کمک می کند تا علت مشکل را پیدا کند و اگر چنین باشد مشاوران ما بدون نیاز به سرویس دهنده به آن کمک خواهند کرد تا مشکل را حل کنند، اما اگر مشکل نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، مشاور به تیمی از تکنسین های متخصص دستور خواهد داد که آن را مورد بررسی قرار دهند.

*به محض تماس خریدار با شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج و در صورت نیاز به تکنسین، این مرکز یک تکنسین متخصص را در اسرع وقت برای رضایت خریداران محترم به خانه مشتری می فرستد و هرگونه تعمیراتی در کرج و تهران در خانه انجام خواهد شد.

*اگر تعمیرکار نمایندگی، پس از بررسی دستگاه، متوجه  شود که دستگاه شما نیاز به جایگزینی برای رفع مشکل دارد، نمایندگی ویرپول در گوهردشت کرج به شما اطمینان خواهد داد که آن را با استفاده از قطعات اصلی برای این تعمیرات انجام خواهد داد و در نتیجه، جایگزینی این قطعات منجر به از دست دادن کیفیت دستگاه شما نخواهد شد.

اگر یخچال whirlpool شما دچار آسیب شده باشد، متخصصان حاضر در نمایندگی فروش ویرپول در کرج دستگاه شما را در خانه به بهترین وجه ممکن تعمیر میکنند. در بسیاری از مراکز خدماتی، برای تعمیراتی مانند شارژ گاز یا کمپرسورهای جایگزین، یخچال-فریزر ویرپول به کارگاه تعمیرات در کرج منتقل می شود و باعث آسیب جدی به دستگاه در حین حمل و نقل می شود؛ اما در نمایندگی ویرپول کرج، تمام تعمیرات مانند پر کردن گاز یخچال ویرپول، جایگزینی موتور فریزر و یخچال ، جایگزین حسگر یخچال ویرپول و… انجام میشود.

در پایان امیدواریم که مطالب ارائه شده درباره شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج برای شما همراهان گرامی مفید بوده باشد.

به همین جهت مشاوران ما در مجموعه آرکامان سرویس در خدمت شما هستند تا در زمینه شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج و موارد دیگر شما عزیزان را راهنمایی کنند.

شماره تلفن نمایندگی ویرپول در کرج