ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپول

ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپول

ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپول؛ ویرپول شرکتی آمریکایی و چند ملیتی است که در بازار بین المللی لوازم خانگی حضوری فعال دارد. این شرکت فعالیت خود را در اوایل قرن بیستم و با تولید ماشین لباسشویی آغاز کرد. اکنون این شرکت در فهرست معتبر فورچون 500 قرار دارد و درآمدی بالغ بر 21 میلیارد دلار و بیش از 92 هزار کارمند، از فعالان مهم و معتبر صنعت لوازم خانگی محسوب می شود.

ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپول

ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی، وسیله‌ای است که برای رخت‌شویی به کار می‌رود.قرار دادن پوشاک داخل آب به تنهایی باعث تمیزی آن نمی‌شود بلکه آب باید با فشار به الیاف‌های پارچه برخورد کند اکثر ماشین‌های لباسشویی با چرخاندن لباس درون غلطک‌های فلزی پرآب این کار را انجام می‌دهند. جهت نفوذ عمیق‌تر آب درون پارچه و نیز زدودن چربی‌ها و لکه‌ها از مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی استفاده می‌شود. ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپول

بیش تر ماشین‌های لباسشویی خودکار هستند و با یک فرایند الکترونیکی کنترل می‌شوند. با استفاده از دکمه اتوماتیک برنامه‌ای برای ماشین تنظیم می‌شود تا بر همان مبنا لباس‌ها را با استفاده از آب گرم یا آب خنک یا ولرم تمیز کند کارهای اصلی لباسشویی عبارتند از ترکیب آب سرد و گرم تا سطح دلخواه، تنظیم مدت زمان شستشو، آب‌کشی لباس‌ها و خشک کردن محدود آب لباس‌ها از طریق چرخاندن سریع آن‌ها که برخی از ماشین‌ لباسشویی لباس‌های شسته شده را تا ۱۰۰٪ خشک می‌کنند.

ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپولرایج‌ترین گونه‌های این دستگاه عبارتند از:

۱- مدل سطلی که تنها دارای یک مخزن برای شستشوی لباس‌ها هستند .

۲- مدل دوقلو (نیمه‌اتوماتیک دومخزنه) که دارای دو مخزن، یکی برای شستشو و دیگری برای آب‌گیری و خشک‌کردن، هستند.

۳- ماشین‌ لباس‌شویی تمام اتوماتیک که درب مخزن آن‌ها ممکن است در جلو یا بالای ماشین باشد و پس از قرار دادن لباس و تعیین برنامه، کلیهٔ مراحل آب‌گیری، شستشو، آب‌کشی و خشک‌ کردن به صورت خودکار مطابق برنامه انجام می‌شود.

بعد از قرار دادن لباس در داخل مخزن لباسشویی و انتخاب برنامه مورد نظر ماشین را روشن می‌کنیم. ابتدا به مقدار لازم آبگیری کنید و پودر مورد نظر را نیز از مخزن دریافت نمایید ، سپس موتور آن به کار می‌افتد و لباسها را ضمن جابه‌جایی یکنواخت خیس می‌نماید. ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپول

اگر لوازم خانگی whirlpool شما دچار آسیب شده باشد، متخصصان حاضر در مرکز تعمیرات ویرپول در کرج دستگاه شما را در خانه به بهترین وجه ممکن تعمیر میکنند. در بسیاری از مراکز خدماتی، برای تعمیراتی مانند شارژ گاز یا کمپرسورهای جایگزین، یخچال-فریزر ویرپول به کارگاه تعمیرات در کرج منتقل می شود و باعث آسیب جدی به دستگاه در حین حمل و نقل می شود؛ اما در نمایندگی ویرپول کرج، تمام تعمیرات مانند پر کردن گاز یخچال ویرپول، جایگزینی موتور فریزر و یخچال ، جایگزین حسگر یخچال ویرپول و… انجام میشود.

ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپول

انواع حرکات البسه در ماشین لباسشویی

جهت هرچه نزدیک تر کردن شستشوی ماشینی به شستشوی دستی و برخورداری از بالاترین کیفیت شستشو، انواع برنامه های حرکت مختلف در ماشین لباسشویی ها در نظر گرفته شده است. جدیدترین لباسشویی ها از 6 حرکت (6 motion) متفاوت در سیکل شست و شو شامل حرکت آبکشی، پیچاندن، پله ای، تاب دادن، ساییدن و غلتاندن استفاده می کنند. در حرکت آبکشی، لباس ها دور دیگ چیده شده و می چرخند. در مرحله پیچاندن، لباس ها به طور گردشی دور هم می چرخند. در مرحله پله ای، تمام لباس ها به طرف بالای محفظه دیگ هدایت شده و از آنجا به پایین پرتاب می شوند. در مرحله تاب دادن لباس ها از دو طرف بالا رفته و به سمت دیگر پرتاب می شوند. مرحله ساییدن همانند مرحله قبلی است با این تفاوت که لباس ها بعد از بالا رفتن به صورت چرخشی به سمت دیگر هدایت می شوند. در مرحله غلتاندن لباس ها به صورت مستمر دور هم می چرخند. ماشین لباسشویی فیلیپس ویرپول

در پایان امیدواریم که مطالب ارائه شده درباره مرکز تعمیرات ویرپول در کرج برای شما همراهان گرامی مفید بوده باشد.

به همین جهت مشاوران ما در مجموعه آرکامان سرویس در خدمت شما هستند تا در زمینه مرکز تعمیرات ویرپول در کرج و موارد دیگر شما عزیزان را راهنمایی کنند.