نمایندگی Whirpool در کرج

نمایندگی Whirpool در کرج

نمایندگی Whirpool در کرج؛  ویرپول شرکتی آمریکایی و چند ملیتی است که در بازار بین المللی لوازم خانگی حضوری فعال دارد. این شرکت فعالیت خود را در اوایل قرن بیستم و با تولید ماشین لباسشویی آغاز کرد. اکنون این شرکت در فهرست معتبر فورچون 500 قرار دارد و درآمدی بالغ بر 21 میلیارد دلار و بیش از 92 هزار کارمند، از فعالان مهم و معتبر صنعت لوازم خانگی محسوب می شود.

نمایندگی Whirpool در کرج

ساختمان  مرکزی این شرکت در شهر بنتون چارتر تاونشیپ، میشیگان قرار دارد.ویرپول در سرتاسر جهان بیش از ۷۰ مرکز تولیدی و تحقیق و توسعه دارد که ۹ مرکز تولیدی آن در کشور زادگاه یعنی آمریکا قرار دارد. محصولات ویرپول امروز در بیش از ۱۷۰ کشور جهان به‌فروش می‌رود. دوسوم از فروش برند در آمریکای شمالی، ۲۰ درصد در اروپا و ۱۱ درصد در آمریکای لاتین رخ می‌دهد.

درباره آرکامان سرویس

پیشینه آرکامان سرویس متمرکز بر ارائه خدات پیشرفته و همچنین تامین قطعات از مجموعه های اصلی می باشد. در طول این سال ها خدمات تخصصی زیادی توسط کادر فنی ما انجام شده است که مهارت و تجربه ما را در ارائه خدمات پشتیبانی بهترافزایش داده است و در حال حاضر مجموعه خدمات مرکزی آرکامان سرویس به عنوان یکی از دفاتر خدمات و پشتیبانی در سطح استان البرز و تهران نقش مهمی را ایفا می کند و سعی در ارتقا کیفیت خدمات در سطح دو استان را دارد.

نمایندگی Whirpool در کرج

اقدامات مرکز تعمیرات ویرپول در کرج

یک تیم مشاوره رایگان که ابتدا وقتی مشتری با مرکز تماس می گیرد و خرابی یخچال-فریزر whirlpool خود را اعلام می کند، ابتدا به مشتری کمک می کند تا علت مشکل را پیدا کند و اگر چنین باشد مشاوران ما بدون نیاز به سرویس دهنده به آن کمک خواهند کرد تا مشکل را حل کنند، اما اگر مشکل نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، مشاور به تیمی از تکنسین های متخصص دستور خواهد داد که آن را مورد بررسی قرار دهند.

نمایندگی Whirpool در کرج

به محض تماس خریدار با مرکز تعمیرات ویرپول در کرج و در صورت نیاز به تکنسین، این مرکز یک تکنسین متخصص را در اسرع وقت برای رضایت خریداران محترم به خانه مشتری می فرستد و هرگونه تعمیراتی در کرج و تهران در خانه انجام خواهد شد.

اگر تعمیرکار نمایندگی، پس از بررسی دستگاه، متوجه  شود که دستگاه شما نیاز به جایگزینی برای رفع مشکل دارد، مرکز تعمیرات ویرپول در کرج به شما اطمینان خواهد داد که آن را با استفاده از قطعات اصلی برای این تعمیرات انجام خواهد داد و در نتیجه، جایگزینی این قطعات منجر به از دست دادن کیفیت دستگاه شما نخواهد شد.

اگر لوازم خانگی whirlpool شما دچار آسیب شده باشد، متخصصان حاضر در مرکز تعمیرات ویرپول در کرج دستگاه شما را در خانه به بهترین وجه ممکن تعمیر میکنند. در بسیاری از مراکز خدماتی، برای تعمیراتی مانند شارژ گاز یا کمپرسورهای جایگزین، یخچال-فریزر ویرپول به کارگاه تعمیرات در کرج منتقل می شود و باعث آسیب جدی به دستگاه در حین حمل و نقل می شود؛ اما در نمایندگی ویرپول کرج، تمام تعمیرات مانند پر کردن گاز یخچال ویرپول، جایگزینی موتور فریزر و یخچال ، جایگزین حسگر یخچال ویرپول و… انجام میشود.

پیشینه آرکامان سرویس متمرکز بر ارائه خدات پیشرفته و همچنین تامین قطعات از مجموعه های اصلی می باشد. در طول این سال ها خدمات تخصصی زیادی توسط کادر فنی ما انجام شده است که مهارت و تجربه ما را در ارائه خدمات پشتیبانی بهتر افزایش داده است و در حال حاضر مجموعه خدمات مرکزی آرکامان سرویس به عنوان یکی از دفاتر خدمات و پشتیبانی در سطح استان البرز و تهران نقش مهمی را ایفا می کند و سعی در ارتقا کیفیت خدمات در سطح دواستان را دارد.

در پایان امیدواریم که مطالب ارائه شده درباره مرکز تعمیرات ویرپول در کرج برای شما همراهان گرامی مفید بوده باشد.

به همین جهت مشاوران ما در مجموعه آرکامان سرویس در خدمت شما هستند تا در زمینه مرکز تعمیرات ویرپول در کرج و موارد دیگر شما عزیزان را راهنمایی کنند.